Najlepsze akcje metaverse do kupienia w 2023 roku: top 6

Nic prostszego — kup rodzimą kryptowalutę projektu o wdzięcznej nazwie $YPRED. Warto zauważyć, że wzrost cen tego typu tokenów zwykle zależy od siły i zaangażowania społeczności, która je wspiera. Jednak Sonik ma coś więcej — nowe środowisko stakingowe stake-2-speed. Na początku przynosiło ono gigantyczny zysk APY na poziomie %.

 • Mimo że malutkie w porównaniu do konkurencji, Wilder World ma niemal taką samą moc, jak najlepsze kryptowaluty metaverse.
 • Jeszcze jesienią 2022 roku Microsoft deklarował rozwój w kierunku metawersum.
 • To wyjątkowy, pierwszy i najbardziej ugruntowany Metaverse zbudowany na blockchainie Ethereum.
 • Warto zauważyć, że wzrost cen tego typu tokenów zwykle zależy od siły i zaangażowania społeczności, która je wspiera.
 • Wykonaj te proste kroki, aby dołączyć do grona inwestorów Bitcoin Minetrix.
 • Podsumowując, Illuvium łączy w sobie otwarty wirtualny świat oraz rozgrywkę PVP (gracz przeciwko graczowi).

Evolve Metaverse to pierwszy kanadyjski ETF na rynku. Skupia aktywa o łącznej wartości netto ok. 13,155 mln USD. Gdy kupujesz jednostkę funduszu ETF, inwestujesz w koszyk akcji różnych firm. W ostatnich miesiącach o metaverse zrobiło się głośno. Firmy podążają za trendami, aby nie zostać w tyle za konkurencją i zapewnić sobie zyski. Akcje metaverse to udziały spółek, które w swojej działalności wykorzystują koncepcję metaverse.

Decentraland – jedna z najbardziej udanych aplikacji metaverse

Poza tym na platformie zainwestujesz również w akcje (sprawdź, jak kupić akcje metaverse) i inne aktywa (np. waluty, surowce, fundusze ETF – dowiedz się jak kupić metaverse etf). Nieco niżej na stronie przedsprzedaży znajdziesz okno inwestycji. W odpowiednim polu wpisz ilość IBAT, którą chcesz kupić lub ilość BNB, którą chcesz zainwestować. Wybierz taki, który jest kompatybilny z siecią BSC (Binance Smart Chain), gdyż tokeny IBAT kupisz tylko za pomocą kryptowaluty BNB. Natomiast natywna kryptowaluta projektu, ILV, służy jako nagroda dla graczy oraz waluta podczas handlu. Co więcej, jej posiadacze mają prawo głosu co do dalszego rozwoju projektu.

 • Możesz stracić dostęp do portfela kryptowalutowego i frazy odzyskiwania.
 • Co ciekawe, przy każdej transakcji spala się 5% monet.
 • Artystom, którzy dzięki temu mogą mogą prezentować swoją pracę w metawersum.
 • Wybór tokenów w oparciu wyłącznie o reklamę i marketing nie jest dobrym pomysłem – wielu straciło przez to kapitał.
 • W obu przypadkach przyda ci się nasz ranking najlepszych coinów metaverse do kupna (ang. best metaverse coins to buy).

Dzięki funkcji play-to-earn obstawisz przyszłość dowolnych monet. Najlepsi z graczy mogą liczyć na dodatkowe tokeny jako nagrodę. Projekt ma ambitny cel — osiągnięcie kapitalizacji rynkowej na poziomie 100 milionów dolarów.

Czym jest ziemia w metaverse?

Obsługuje rejestrację za pomocą Metamask, Coinbase, Torus Wallet i Wallet Connect. Przestrzeń Somniu to stosunkowo nowy metaverse, który obsługuje swój rynek za pośrednictwem Opensea. To, co go wyróżnia, to fakt, że jest kompatybilny z rzeczywistością wirtualną, podczas gdy większość jego uznanych rywali nie jest. Niemal niemożliwe jest przewidzenie, co poszczególne firmy osiągną w wyniku swoich działań na rzecz budowy metawersum. Dlatego też najrozsądniejszą decyzją jest inwestowanie w sposób zdywersyfikowany w cały sektor (poprzez ETF na metawersum). W ten sposób ograniczasz ryzyko i zwiększasz swój oczekiwany zysk w długim okresie.

Token osiągnął rekordowo wysoką cenę 8,44 USD pod koniec 2021 r. Stanowiło to % wzrost ceny od wszechczasów najniższego poziomu w 2020. Axie Infinity to najlepsza gra ze zwierzętami NFT oparta na kryptowalutach, która zyskała ogromną popularność. Podstawową cechą gry są stworzenia podobne do pokemonów. Gracze mogą podnosić, walczyć, kupować, handlować i hodować te urocze zwierzaki zwane axie. Kiedy metawersy staną się nowym trendem i nową codziennością, większość ludzi będzie miała do nich dostęp i krajobraz mediów społecznościowych będzie ewoluował.

Mimo że gry w technologii blockchain wciąż są w fazie rozwoju, The Sandbox już teraz pracuje nad w pełni immersyjnym uniwersum, które wykorzystuje aktywa oparte na kryptowalutach. Użytkownicy projektu użyją ich do handlu i tworzenia nowych przedmiotów w metaverse. Tkwi tutaj potencjał globalnego rynku rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości.

Jak kupić Metaverse ETF?

Oprócz tego uzyskasz dostęp do rynku NFT, opcji stakowania czy autorskiego portfela kryptowalut giełdy. Jednak jej wysokość znacznie ministrowie nie radzą sobie ze złymi inwestycjami obniżysz poprzez program cashback oraz kupno natywnej kryptowaluty Exmo. Pod względem kosztów też nie ma powodów do narzekań.

Stworzył Neal Stephenson w jego powieści science fiction Zamieć. Monety metaverse kupisz na wielu popularnych giełdach kryptowalutowych oraz u brokerów online. Poniżej prezentujemy ofertę eToro, sprawdzonej platformy do handlu wirtualnymi walutami. Technologia metaverse rozwija się bardzo dynamicznie.

Token ENJ metawersu Enjin jest macierzystym aktywem ekosystemu z największymi na świecie sieciami NFT do gier/aplikacji. Posiadacze tokenów metawersowych mogą uzyskiwać dostęp do wielu usług i aplikacji w przestrzeni wirtualnej. Inne tokeny reprezentują niepowtarzalne przedmioty, np. Ubrania dla wirtualnych awatarów lub członkostwa w społeczności. World of Warcraft, koncepcja przedmiotów i walut w grze jest Ci dobrze znana. Jednak w przeciwieństwie do gier w tradycyjnym świecie wirtualnym tokeny metawersowe mają wartość zarówno w światach wirtualnych, jak i poza nimi.

Firma

Pomysłodawcy znakomitego projektu NFT, Wall Street Bulls, właśnie wypuścili na rynek swoje najnowsze dzieło — meme coina o nazwie Wall Street Memes. Ich pierwszy projekt, Wall Street Bulls, może pochwalić się już pokaźnym obrotem na poziomie ETH. Metawersum to nie jedyna możliwość handel na koniecoku nie jest łaskawy dla byków skarbowych inwestycyjna w przestrzeni krypto. Patrząc na ogromną ilość kryptowalut na rynku, nie ulega wątpliwości, że niektóre z nich mają realne szanse na sukces. Ponadto z punktu widzenia inwestycyjnego mądrym posunięciem jest dywersyfikacja portolio, a nie obstawianie tylko jednej niszy.

Niestety efektem był silny spadek, ale obecnie akcje utrzymują się na dość stabilnym poziomie. Firma już dawno temu wprowadziła na rynek Roblox, grę wideo MMO. Jeszcze jesienią 2022 roku Microsoft deklarował rozwój w kierunku metawersum. dow jones industrial average zmaga się trzymać gap higher Dziś natomiast zapowiada masowe zwolnienia pracowników, w tym spore grono tych odpowiedzialnych za technologię metaverse. Potrzeba czasu, by ocenić, jak dalej będzie postępować strategia firmy względem tego obszaru.

Metaverse ETF: Jakie ETF-y Warto Kupić w 2023 Roku? Top Projekty

Jest to wirtualna piaskownica, w której użytkownicy tworzą swoje własne przestrzenie. Z pomocą kryptowalut i NFT można spieniężyć każdą działalność w metaverse. Cyfrowy ekosystem nieruchomości stał się niezwykle popularny w świecie kryptowalut. Jak widać, kupno i sprzedaż landu jest stosunkowo łatwe.

Według Goldmana stoimy jednak przed możliwością stworzenia świata, który będzie bardziej sprawiedliwy i urozmaicony. Na przykład, jeśli ktoś uczestniczył w koncercie Ariany Grande w Fortnite, odznaka POAP może pomóc mu odblokować przyszłe nagrody. Głównym wejściem Microsoftu do świata metaverse jest platforma Teams, która zapewnia solidne podstawy „do łączenia świata cyfrowego i fizycznego”. Oczywiście wszystko służy zwiększeniu dochodów spółki – Mark Zuckerberg przewiduje, że działania e-commerce w metaświecie będą generować ogromne przychody, m.in. Pochodzące ze sprzedaży wirtualnych usług i produktów oraz że z komercyjnych możliwości metaświata będzie korzystać ponad miliard ludzi. Mark Zuckerberg oficjalnie potwierdza, że przyszłość firmy widzi w rozwoju metaverse.

Już teraz spędzamy mnóstwo czasu w wirtualnej rzeczywistości. Dlatego też najrozsądniejszą decyzją jest inwestowanie w sposób zdywersyfikowany w cały sektor. Akcje zanotowały niesamowity wzrost dzięki eksplozji popytu napędzanej głównie przez sektor gier. Potem nastąpił spadek, ale ostatnio znów obserwujemy wzrost, dlatego naszym zdaniem firma nadal ma duże możliwości rozwoju w nadchodzących latach. Trend metaverse przyciągnął w ostatnim czasie uwagę tysięcy inwestorów z całego świata.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top